درباره ما همگام صنعت ایستا اهواز-001

درباره ما

همگام صنعت ایستا اهواز

شرکت همگام صنعت در سال 1386 به منظور طراحی، ساخت و تامین قطعات و تجهیزات صنعتی، به خصوص در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید، که با تکیه بر تجربه درخشان نیروهای متخصص این مجموعه تاکنون توانسته فعالیت های گسترده و موفقی در راستای خودکفایی صنایع کشورانجام دهد.
ما مفتخریم که تاکنون توانسته ایم جوابگوی نیاز بسیاری از مجتمع های صنعتی داخلی نظیر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها، صنایع معدنی و فلزی و مراکز علمی و تحقیقاتی باشیم و با رویکرد بومی سازی دانش فنی ساخت تجهیزات این صنایع بر آن بوده ایم تا وابستگی آنها را به خارج از کشور کاهش دهیم. طراحی و ساخت دستگاه های دکانتر سانتریفیوژ و پمپ های سانتریفیوژ نمونه هایی از این رویکرد می باشند.این شرکت برآن است ، تا با رویکرد توسعه محور درهای بازار جهانی را به روی خود بازنموده و محصولات این شرکت را به مشتریان عرضه نماید.

ماموریت شرکت:

ماموریت مجموعه ما،مشارکت درتوسعه پایدار و خودکفایی کشور، جلوگیري از خروج ارز،تولیدمحصول باکیفیت بالا،بهینه سازي تولید درراستاي کاهش هزینه ها واحترام به حقوق مشتریان،ارتقاي مداوم کارایی وکیفیت کالاي تولیدي بااستفاده ازپژوهش و توسعه(R&D ) مداوم،جلب رضایت مشتریان ونهایتا ارائه خدمات  قابل اعتماد با کیفیت ودر زمان مقرربه صنایع کشور می باشد.

اهداف شرکت:

  • ارتقا سطح فنی و علمی

  • انجام دقیق طبق تعهدات

  • تولید مطابق با استانداردهای جهانی

  • افزایش سهم بازار و تولید ارزش

  • دستیابی به بالاترین سطح کیفی در محصول سانتریفیوژ

درباره ما همگام صنعت ایستا اهواز-002